Aktualności

Dlaczego całoroczna piana montażowa 65? Jej zalety i kluczowe atrybuty

Z jej pomocą montaż drzwi, okien czy parapetów przebiega szybko i sprawnie, a osiągnięte efekty zadowolą nawet najbardziej wymagających inwestorów. Naszą poliuretanową całoroczną pianę 65 low expansion wyróżnia bowiem właśnie niska ekspansja, minimalny przyrost objętości, a przy tym naprawdę krótki czas utwardzania. To dzięki tym właściwościom stosowanie jej jest m.in. całkowicie bezpieczne dla okien PVC oraz ościeżnic drzwiowych. Nowoczesna niskoprężna formuła to gwarancja, że po aplikacji naszej piany montażowej nie dojdzie do wypaczenia profili z PVC lub aluminium. Poza tym pracować można z nią w bardzo szerokim zakresie temperatur – już od -10°C aż do 30°C.

Doskonała izolacja akustyczna oraz termiczna dzięki całorocznej pianie 65 low expansion

Opracowana przez naszych specjalistów receptura pozwala osiągnąć znakomitą izolacyjność akustyczną oraz termiczną. Całoroczna poliuretanowa piana 65 low expansion tłumi i zapobiega bowiem hałasom nawet do 62 dB. Współczynnik przewodzenia ciepła wynosi natomiast jej w przypadku 0,033 W/m²K. Wartości te potwierdzone zostały przez międzynarodową organizację FEICA.

Nawet 50% większa wydajność niż w przypadku pian montażowych innych producentów

Pracując na naszym produkcie masz do wykorzystania aż 880 ml całorocznej niskoprężnej piany poliuretanowej idealnej do montażu okien, drzwi i parapetów. Poza tym to, co wyróżnia ją na tle innych produktów dostępnych obecnie na rynku, to naprawdę duża, bo aż o 50% większa wydajność.

Poliuretanowa piana montażowa 65 low expansion – nie tylko do montażu okien, drzwi i parapetów

Oferowany przez nas produkt z powodzeniem stosować można w przypadku typowych podłoży budowlanych – od cegły, betonu czy tynku, po styropian, kamień, drewno, a także PVC i aluminium. Nasza całoroczna poliuretanowa piana montażowa 65 low expansion sprawdzi się więc nie tylko przy montażu okien, drzwi i parapetów, lecz także przy:

  • montażu rolet i stopni schodowych,
  • wypełnianiu szczelin w złączach ściennych i stropowych,
  • izolowaniu dachów, poddaszy, podłóg, a nawet kabin samochodowych i łodzi,
  • wypełnianiu ścian działowych lub elementów w konstrukcjach szkieletowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.